Banek Hakkında

İşletmemiz, 2004 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Somaltın Kümes Ekipmanları ismiyle kurulmuştur. Bölgesindeki ilk kümes ekipmanları işletmelerinden biri olan firmamız, 18 yıldır Doğruluk ve Dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden sektörde yer almaya devam etmektedir. 

Sadece ürün satışı yapmayan aynı zamanda teknik servis hizmeti de sunan firmamız, Piyasada yer alan ve dayanıklılığı az olan ürünlere alternatif çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı ürünler de üretmektedir.

2021’de Firmamız büyüme ve kurumsallaşma hedefleri doğrultusunda BANEK TARIM HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI ismiyle devam etmektedir. 
Doğruluk ve Dürüstlük ilkelerinden şaşmadan, Kişiye özel çözümlerle, Uygun fiyat ve Kaliteli hizmet anlayışıyla 18 yıldır olduğu gibi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Misyonumuz


misyonÖnemli değerler ve katma değerler üreten üreticilerimizin dünya arenasında rekabet gücünü artırmasına aracı olmaktır. Aynı zamanda ürünlerimizi en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle müşterimizle buluşturmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz


vizyon
Ürünlerimizle herkese hitap edebilen, iş ortakları ile her zaman daha yaratıcı çözümler üretebilen ve kendi sektöründe daimi lider bir firma olmak.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?